Χάρτινο Ποτήρι, Διπλότοιχο, 8oz, Μαύρο
Product information
GMH-25751
Ανακαλύψτε το ιδανικό χάρτινο ποτήρι για ζεστά και κρύα ροφήματα, με κομψό μαύρο χρώμα και διπλότοιχη κατασκευή για άριστη θερμομόνωση. Με χωρητικότητα 8 oz, διάμετρο επάνω 80 mm και κάτω 56 mm, και ύψος 90 mm, προσφέρει άνεση στη χρήση και αντοχή. Ιδανικό για κάθε περίσταση, συνδυάζει λειτουργικότητα και στυλ.
GMH-25751
Χαρακτηριστικά| Χωρητικότητα | 8 oz |
|---|---|
| Διάμετρος Επάνω | ⌀ 80 mm |
| Διάμετρος Κάτω | ⌀ 56 mm |
| Ύψος | 90 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Διπλότοιχο |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 25 |
| Κωδικός | GMH-25751 |
| Barcode | 5212052405978 |
| Κατηγορία | Χάρτινα Διπλότοιχα Ποτήρια |
| Βάρος Αποστολής | Βάρος: 0.31 kg / Ογκομετρητής: 0.64 kg |
Χάρτινο Ποτήρι, Διπλότοιχο, 8oz, Μαύρο
ΠεριγραφήΤο Χάρτινο Ποτήρι Διπλότοιχο 8oz Μαύρο είναι ιδανικό για να διατηρεί τα ροφήματα σας στη σωστή θερμοκρασία. Με χωρητικότητα 8 oz, αυτό το ποτήρι προσφέρει άνεση και πρακτικότητα, ενώ το διπλότοιχο σχέδιο του παρέχει επιπλέον μόνωση, κρατώντας το εξωτερικό του ποτηριού δροσερό στην αφή. Το μαύρο χρώμα του προσδίδει μία κομψή και μοντέρνα αισθητική, ιδανική για κάθε περίσταση.
Με διάμετρο επάνω 80 mm και κάτω 56 mm, το Χάρτινο Ποτήρι Διπλότοιχο είναι εύκολο στη χρήση και στην αποθήκευση. Το ύψος των 90 mm το καθιστά ιδανικό για να χωράει κάτω από τις περισσότερες μηχανές καφέ. Είναι η τέλεια επιλογή για όσους αναζητούν ένα αξιόπιστο και κομψό ποτήρι για τα ροφήματα τους, προσφέροντας ταυτόχρονα ανθεκτικότητα και στυλ.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής