Χάρτινο Ποτήρι, Διπλότοιχο, 16oz, Μαύρο
Product information
GMH-25753
Ανακαλύψτε το κομψό και πρακτικό Χάρτινο Ποτήρι Διπλότοιχο 16oz σε μαύρο χρώμα. Με διάμετρο επάνω 90 mm και κάτω 58 mm, προσφέρει άνετο κράτημα και σταθερότητα. Ιδανικό για ζεστά και κρύα ροφήματα, χάρη στην διπλότοιχη κατασκευή του που διατηρεί τη θερμοκρασία. Ύψος 136 mm για εύκολη αποθήκευση.
GMH-25753
Χαρακτηριστικά| Διάμετρος Επάνω | ⌀ 90 mm |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 16 oz |
| Διάμετρος Κάτω | ⌀ 58 mm |
| Ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Διπλότοιχο |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 25 |
| Κωδικός | GMH-25753 |
| Barcode | 5212052405992 |
| Κατηγορία | Χάρτινα Διπλότοιχα Ποτήρια |
| Βάρος Αποστολής | Βάρος: 0.46 kg / Ογκομετρητής: 0.92 kg |
Χάρτινο Ποτήρι, Διπλότοιχο, 16oz, Μαύρο
ΠεριγραφήΤο Χάρτινο Ποτήρι Διπλότοιχο 16oz σε μαύρο χρώμα είναι η ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν κομψότητα και λειτουργικότητα στην καθημερινή τους χρήση. Με διάμετρο επάνω 90 mm και κάτω 58 mm, αυτό το ποτήρι προσφέρει άνετη λαβή και σταθερότητα. Το ύψος του φτάνει τα 136 mm, καθιστώντας το κατάλληλο για ποικιλία ροφημάτων, ενώ η χωρητικότητα των 16 oz εξασφαλίζει αρκετό χώρο για απολαυστικά ροφήματα κάθε είδους.
Το διπλότοιχο σχέδιο του ποτηριού προσφέρει εξαιρετική μόνωση, διατηρώντας τη θερμοκρασία του ροφήματος για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Το μαύρο χρώμα προσθέτει μια μοντέρνα και επαγγελματική πινελιά, καθιστώντας το ιδανικό για κάθε περίσταση. Είτε πρόκειται για ζεστά είτε για κρύα ροφήματα, το Χάρτινο Ποτήρι Διπλότοιχο 16oz προσφέρει την ιδανική λύση για κάθε ανάγκη σας.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής