Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 4oz, Μαύρο
Product information
GMH-25741
Ανακαλύψτε το κομψό και πρακτικό χάρτινο ποτήρι μονότοιχο 4oz σε μαύρο χρώμα. Με διάμετρο επάνω ⌀ 62 mm και κάτω ⌀ 46 mm, προσφέρει άνετη χρήση και σταθερότητα. Ιδανικό για ζεστά και κρύα ροφήματα, με ύψος 62 mm, αποτελεί την τέλεια επιλογή για επαγγελματικούς χώρους που αναζητούν στυλ και λειτουργικότητα.
GMH-25741
Χαρακτηριστικά| Διάμετρος Επάνω | ⌀ 62 mm |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 4 oz |
| Διάμετρος Κάτω | ⌀ 46 mm |
| Ύψος | 62 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Μονότοιχο |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 50 |
| Κωδικός | GMH-25741 |
| Barcode | 5212052405930 |
| Κατηγορία | Χάρτινα Μονότοιχα Ποτήρια |
| Βάρος Αποστολής | Βάρος: 0.17 kg / Ογκομετρητής: 0.22 kg |
Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 4oz, Μαύρο
ΠεριγραφήΤο Χάρτινο Ποτήρι Μονότοιχο 4oz Μαύρο είναι ιδανικό για κάθε περίσταση που απαιτεί κομψότητα και πρακτικότητα. Με διάμετρο επάνω 62 mm και κάτω 46 mm, αυτό το ποτήρι προσφέρει άνετη λαβή και σταθερότητα. Η χωρητικότητα των 4 oz το καθιστά κατάλληλο για σερβίρισμα μικρών ροφημάτων, ενώ το κομψό μαύρο χρώμα του προσθέτει μια πινελιά στυλ σε κάθε παρουσίαση.
Αυτό το μονότοιχο χάρτινο ποτήρι είναι σχεδιασμένο για να συνδυάζει την ανθεκτικότητα με την ευκολία χρήσης. Με ύψος 62 mm, είναι εύκολο στη μεταφορά και αποθήκευση, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση σε διάφορους επαγγελματικούς χώρους. Το μαύρο χρώμα του προσδίδει μια αίσθηση πολυτέλειας, ενώ η ποιοτική κατασκευή του εξασφαλίζει ότι τα ροφήματα διατηρούν τη θερμοκρασία τους για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής