Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 8oz, Μαύρο
Product information
GMH-25742
Ανακαλύψτε το κομψό και πρακτικό χάρτινο ποτήρι μονότοιχο 8oz σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για ζεστά και κρύα ροφήματα, με διάμετρο επάνω 80 mm και κάτω 56 mm, προσφέρει άνετη χρήση και σταθερότητα. Με ύψος 90 mm, συνδυάζει στυλ και λειτουργικότητα, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για κάθε περίσταση.
GMH-25742
Χαρακτηριστικά| Διάμετρος Επάνω | ⌀ 80 mm |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 8 oz |
| Διάμετρος Κάτω | ⌀ 56 mm |
| Ύψος | 90 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Μονότοιχο |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 50 |
| Κωδικός | GMH-25742 |
| Barcode | 5212052405947 |
| Κατηγορία | Χάρτινα Μονότοιχα Ποτήρια |
| Βάρος Αποστολής | Βάρος: 0.32 kg / Ογκομετρητής: 0.51 kg |
Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 8oz, Μαύρο
ΠεριγραφήΤο Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 8oz, Μαύρο είναι η ιδανική επιλογή για σερβίρισμα ροφημάτων με στυλ και άνεση. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας χαρτί, το ποτήρι αυτό προσφέρει ανθεκτικότητα και αξιοπιστία. Με διάμετρο επάνω 80 mm και χωρητικότητα 8 oz, είναι κατάλληλο για ποικιλία ροφημάτων, ενώ το μαύρο χρώμα του προσδίδει μια κομψή και μοντέρνα εμφάνιση.
Το μονότοιχο σχέδιο του ποτηριού εξασφαλίζει εύκολη χρήση και μεταφορά. Με διάμετρο κάτω 56 mm και ύψος 90 mm, το ποτήρι αυτό είναι πρακτικό και ευέλικτο για καθημερινή χρήση. Ιδανικό για κάθε περίσταση, το Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 8oz, Μαύρο συνδυάζει λειτουργικότητα και αισθητική, προσφέροντας μια εξαιρετική λύση για σερβίρισμα.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής