Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 16oz, Μαύρο
Product information
GMH-25744
Ανακαλύψτε το κομψό χάρτινο ποτήρι μονότοιχο 16oz σε μαύρο χρώμα, ιδανικό για κάθε περίσταση. Με διάμετρο επάνω ⌀ 90 mm και κάτω ⌀ 58 mm, προσφέρει σταθερότητα και άνετο κράτημα. Το ύψος του είναι 136 mm, καθιστώντας το ιδανικό για σερβίρισμα ζεστών ή κρύων ροφημάτων με στυλ και ποιότητα.
GMH-25744
Χαρακτηριστικά| Διάμετρος Επάνω | ⌀ 90 mm |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 16 oz |
| Διάμετρος Κάτω | ⌀ 58 mm |
| Ύψος | 136 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Μονότοιχο |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 50 |
| Κωδικός | GMH-25744 |
| Barcode | 5212052405961 |
| Κατηγορία | Χάρτινα Μονότοιχα Ποτήρια |
| Βάρος Αποστολής | Βάρος: 0.62 kg / Ογκομετρητής: 0.84 kg |
Xάρτινο Ποτήρι, Μονότοιχο, 16oz, Μαύρο
ΠεριγραφήΤο χάρτινο ποτήρι, μονότοιχο, 16oz, μαύρο είναι ιδανικό για την εξυπηρέτηση ποτών σε διάφορους χώρους εστίασης. Με διάμετρο επάνω στα 90 mm και διάμετρο κάτω στα 58 mm, προσφέρει άνετη χρήση και σταθερότητα. Το ύψος του, 136 mm, το καθιστά πρακτικό για σερβίρισμα μεγάλων ποσοτήτων, ενώ η χωρητικότητα των 16 oz εξασφαλίζει ότι το ποτό σας θα είναι αρκετό για να καλύψει τις ανάγκες των πελατών σας.
Το μαύρο χρώμα του ποτηριού προσδίδει μια κομψή και μοντέρνα εμφάνιση, καθιστώντας το κατάλληλο για κάθε περίσταση. Ο μονότοιχος τύπος του ποτηριού προσφέρει οικονομική λύση χωρίς να θυσιάζει την ποιότητα. Ιδανικό για χρήση σε ποικίλες εκδηλώσεις και χώρους, το χάρτινο ποτήρι είναι μια αξιόπιστη επιλογή για την παρουσίαση και την κατανάλωση ποτών.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής