Σκεύος αλουμινίου, R31L, 321x261x50mm, 3200 ml
Product information
GMH-26381
Το σκεύος αλουμινίου R31L είναι ιδανικό για την αποθήκευση και μεταφορά μεγάλων ποσοτήτων τροφίμων, χάρη στη μεγάλη χωρητικότητα των 3200 ml. Με διαστάσεις 321x261 mm και ύψος 50 mm, προσφέρει σταθερότητα και αντοχή. Το αλουμίνιο εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και διατήρηση της θερμοκρασίας, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση.
GMH-26381
Χαρακτηριστικά| Χωρητικότητα | 3200 ml |
|---|---|
| Διάσταση Πάνω | 321x261 mm |
| Διαστάσεις Πάτου | 267x210 mm |
| Ύψος | 50 mm |
| Μέγεθος | R31L |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 100 |
| Κωδικός | GMH-26381 |
| Barcode | 5206970007109 |
| Κατηγορία | Σκεύη Αλουμινίου παραλ/μα |
Σκεύος αλουμινίου, R31L, 321x261x50mm, 3200 ml
ΠεριγραφήΤο σκεύος αλουμινίου R31L είναι ιδανικό για την αποθήκευση και μεταφορά τροφίμων, προσφέροντας μέγιστη χωρητικότητα 3200 ml. Με διαστάσεις 321x261 mm στην πάνω επιφάνεια και 267x210 mm στη βάση, αυτό το σκεύος παρέχει άνεση και ασφάλεια στη χρήση. Το ύψος των 50 mm εξασφαλίζει ότι τα τρόφιμα παραμένουν σταθερά και προστατευμένα, ενώ το υλικό από αλουμίνιο προσφέρει αντοχή και ανθεκτικότητα.
Αυτό το σκεύος αλουμινίου κατηγορίας παραλ/μα είναι κατάλληλο για διάφορες χρήσεις, από την αποθήκευση μέχρι και την παράδοση τροφίμων. Η ποιότητα του αλουμινίου εξασφαλίζει ότι τα τρόφιμα διατηρούνται φρέσκα και ασφαλή. Το μέγεθος R31L καθιστά το σκεύος ιδανικό για κάθε ανάγκη, προσφέροντας ευελιξία και αξιοπιστία.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής