Σκεύος αλουμινίου, R81L, 3 θέσεων, 226x176x30mm, 760 ml
Product information
GMH-26380
Το σκεύος αλουμινίου R81L με 3 θέσεις προσφέρει πρακτική λύση για την αποθήκευση και μεταφορά φαγητού. Με συνολική χωρητικότητα 760 ml, διαστάσεις 226x176 mm και ύψος 30 mm, είναι ιδανικό για διαχωρισμό γευμάτων. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό αλουμίνιο, εξασφαλίζει ασφάλεια και αντοχή.
GMH-26380
Χαρακτηριστικά| Χωρητικότητα | 760 ml (350+230+180 ml) |
|---|---|
| Διάσταση Πάνω | 226x176 mm |
| Διαστάσεις Πάτου | 197x149 mm |
| Ύψος | 30 mm |
| Μέγεθος | R81L |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 100 |
| Κωδικός | GMH-26380 |
| Barcode | 5206970013735 |
| Κατηγορία | Σκεύη Αλουμινίου παραλ/μα |
Σκεύος αλουμινίου, R81L, 3 θέσεων, 226x176x30mm, 760 ml
ΠεριγραφήΤο σκεύος αλουμινίου R81L είναι ιδανικό για την αποθήκευση και μεταφορά τροφίμων με ασφάλεια και ευκολία. Με χωρητικότητα 760 ml, αυτό το σκεύος διαθέτει τρεις ξεχωριστές θέσεις (350 ml, 230 ml και 180 ml), επιτρέποντας την οργάνωση διαφορετικών τροφίμων στον ίδιο χώρο. Οι διαστάσεις του, 226x176 mm στην κορυφή και 197x149 mm στη βάση, το καθιστούν κατάλληλο για διάφορες χρήσεις, προσφέροντας ευελιξία και πρακτικότητα.
Κατασκευασμένο από αλουμίνιο, το σκεύος R81L προσφέρει ανθεκτικότητα και διατήρηση της θερμοκρασίας των τροφίμων. Με ύψος 30 mm, είναι ιδανικό για χρήση σε περιπτώσεις που απαιτείται ασφαλής και αποτελεσματική συσκευασία τροφίμων. Το μέγεθος και οι ιδιότητές του το καθιστούν ιδανική επιλογή για επαγγελματική χρήση, εξασφαλίζοντας την άριστη ποιότητα και προστασία των περιεχομένων του.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής