Τυπωμένο Πλαστικό Ποτήρι, 230ml οβάλ, PP Ovo, Διάφανο
Product information
GMEK-02492
Αίτημα Προσφοράς: GMEK-02492
GMEK-02492
Χαρακτηριστικά| Διάμετρος Επάνω | ⌀ 95 mm |
|---|---|
| Χωρητικότητα (Καθαρή) | 230 ml |
| Χωρητικότητα (Μικτή) | 410 ml |
| Ύψος | 94 mm |
| Υλικό | PP |
| Βάρος Μονάδας | 6.2 γρ |
| Τύπος Εκτύπωσης | Offset |
| Χρέωση Κλισέ | Ναί |
| Χρώματα Εκτύπωσης | 1 χρώμα (έως 4 χρώματα) |
| Μοντέλο | Art 226 OVO |
| Συσκευασία | Σετ: 50 τεμ |
| Κωδικός | GMEK-02492 |
| Κατηγορία | Τυπωμένα Πλαστικά Ποτήρια |
| Βάρος Αποστολής | Βάρος: 0.35 kg / Ογκομετρητής: 0.75 kg |
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής