Χάρτινο σκαφάκι, παραλληλόγραμμο 150x100mm, Kraft
Product information
GMH-26273
Το χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο 150x100mm σε χρώμα Kraft προσφέρει πρακτικότητα και αντοχή στην καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 430 ml και επίστρωση PE στο εσωτερικό, είναι ιδανικό για ασφαλή μεταφορά και σερβίρισμα τροφίμων. Κατασκευασμένο από χαρτί, συνδυάζει οικολογική προσέγγιση με λειτουργικότητα.
GMH-26273
Χαρακτηριστικά| Χωρητικότητα | 430 ml |
|---|---|
| Διάσταση Πάνω | 150x100 mm |
| Διαστάσεις Πάτου | 130x80 mm |
| Ύψος | 37 mm |
| Χρώμα | Kraft |
| Εσωτερικό Υλικό | Επίστρωση PE |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 125 |
| Κωδικός | GMH-26273 |
| Barcode | 5212052407019 |
| Κατηγορία | Σκαφάκια |
Χάρτινο σκαφάκι, παραλληλόγραμμο 150x100mm, Kraft
ΠεριγραφήΤο χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο αποτελεί ιδανική επιλογή για σερβίρισμα και μεταφορά φαγητού, προσφέροντας πρακτικότητα και στυλ. Με χωρητικότητα 430 ml και διαστάσεις 150x100 mm, είναι κατάλληλο για ποικιλία τροφίμων. Το χρώμα Kraft προσδίδει μια φυσική και κομψή εμφάνιση, ενώ η επίστρωση PE στο εσωτερικό εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και προστασία από διαρροές.
Κατασκευασμένο από χαρτί, το σκαφάκι αυτό είναι φιλικό προς το περιβάλλον και ιδανικό για χρήσεις που απαιτούν ποιότητα και αξιοπιστία. Οι διαστάσεις του πάτου 130x80 mm και το ύψος 37 mm το καθιστούν εύχρηστο και ευέλικτο για ποικίλες ανάγκες. Το χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο είναι μια εξαιρετική λύση για όσους επιθυμούν να συνδυάσουν λειτουργικότητα με οικολογική συνείδηση.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής