Χάρτινο σκαφάκι, παραλληλόγραμμο 200x60mm, Kraft
Product information
GMH-26276
Το χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο 200x60mm σε χρώμα Kraft είναι ιδανικό για την παρουσίαση και μεταφορά τροφίμων. Με χωρητικότητα 300 ml, διαθέτει επίστρωση PE που προσφέρει ανθεκτικότητα και προστασία από υγρά. Οι διαστάσεις του, 200x60 mm πάνω και 175x40 mm στον πάτο, εξασφαλίζουν σταθερότητα και πρακτικότητα στη χρήση.
GMH-26276
Χαρακτηριστικά| Χωρητικότητα | 300 ml |
|---|---|
| Διάσταση Πάνω | 200x60 mm |
| Διαστάσεις Πάτου | 175x40 mm |
| Ύψος | 37 mm |
| Χρώμα | Kraft |
| Εσωτερικό Υλικό | Επίστρωση PE |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 125 |
| Κωδικός | GMH-26276 |
| Barcode | 5212052407064 |
| Κατηγορία | Σκαφάκια |
Χάρτινο σκαφάκι, παραλληλόγραμμο 200x60mm, Kraft
ΠεριγραφήΤο χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο 200x60mm σε χρώμα Kraft είναι ιδανικό για την παρουσίαση και τη μεταφορά τροφίμων. Με χωρητικότητα 300 ml, προσφέρει αρκετό χώρο για διάφορες χρήσεις. Οι διαστάσεις του, 200x60 mm στην πάνω επιφάνεια και 175x40 mm στον πάτο, εξασφαλίζουν σταθερότητα και άνεση στη χρήση. Το ύψος του στα 37 mm το καθιστά ιδανικό για ποικιλία γευμάτων και σνακ.
Το εσωτερικό του σκαφακιού διαθέτει επίστρωση PE, προσφέροντας ανθεκτικότητα και προστασία από υγρασία. Το υλικό συσκευασίας από χαρτί σε φυσικό Kraft χρώμα προσθέτει μια κομψή και οικολογική πινελιά στην παρουσίαση των προϊόντων σας. Η κατασκευή του από χαρτί το καθιστά φιλικό προς το περιβάλλον, επιτρέποντας την εύκολη ανακύκλωση. Ένα πρακτικό και λειτουργικό προϊόν για κάθε επαγγελματική χρήση.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής