Χάρτινο σκαφάκι, παραλληλόγραμμο 190x130mm, Kraft
Product information
GMH-26275
Το χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο 190x130mm σε χρώμα Kraft είναι ιδανικό για ποικίλες χρήσεις. Με χωρητικότητα 730 ml και επίστρωση PE, εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και προστασία από διαρροές. Οι διαστάσεις πάτου 160x100 mm και ύψος 40 mm το καθιστούν πρακτικό για κάθε ανάγκη συσκευασίας.
GMH-26275
Χαρακτηριστικά| Χωρητικότητα | 730 ml |
|---|---|
| Διαστάσεις Πάτου | 160x100 mm |
| Διάσταση Πάνω | 190x130 mm |
| Ύψος | 40 mm |
| Χρώμα | Kraft |
| Εσωτερικό Υλικό | Επίστρωση PE |
| Αριθμός Τεμαχίων Σετ | 125 |
| Κωδικός | GMH-26275 |
| Barcode | 5212052407057 |
| Κατηγορία | Σκαφάκια |
Χάρτινο σκαφάκι, παραλληλόγραμμο 190x130mm, Kraft
ΠεριγραφήΤο χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο 190x130mm σε χρώμα Kraft είναι ιδανικό για την παρουσίαση και τη μεταφορά τροφίμων. Με χωρητικότητα 730 ml, προσφέρει άνετο χώρο για διάφορα είδη γευμάτων. Η βάση του έχει διαστάσεις 160x100 mm, ενώ το ύψος του φτάνει τα 40 mm, καθιστώντας το ιδανικό για ποικιλία χρήσεων. Το σκαφάκι είναι κατασκευασμένο από χαρτί με εσωτερική επίστρωση PE, παρέχοντας ανθεκτικότητα και προστασία από διαρροές.
Το χάρτινο σκαφάκι παραλληλόγραμμο είναι ιδανικό για επιχειρήσεις που αναζητούν αξιόπιστες λύσεις συσκευασίας. Το χρώμα Kraft του προσδίδει φυσική και οικολογική αίσθηση, ενώ η επίστρωση PE εξασφαλίζει την ασφάλεια των τροφίμων. Το σκαφάκι αυτό είναι κατάλληλο για χρήση σε διάφορες περιστάσεις, προσφέροντας πρακτικότητα και ευκολία στη χρήση.
Advantages of GM Horeca
Επισκεφθείτε την έκθεση
Λεωφόρος Κηφισού 85, Αιγάλεω
Tηλ. Παραγγελίες
Στο 210-2205970
Άμεση Παράδοση
Σε όλη την Ελλάδα
Ετοιμοπαράδοτοι
πάνω απο 1500+ κωδικοί
Eγγύηση
Χαμηλότερης τιμής